21House - Appartamento 1

Belangrijkste voorzieningen

  • 65 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    21House - Appartamento 1 Busto Arsizio van 65 m² bevindt zich op sechts 6 minuten wandelafstand van Teatro Sociale "Delia Cajelli" en heeft uitzicht op de tuin. Het maximale aantal gasten van het 1-slaapkamer appartement is 4.

    De Sint-Michaëlskerk is binnen een paar straten van het appartement gesitueerd, terwijl het Santuario di Santa Maria di Piazza op 750 meter ervandaan ligt. De uitstekende ligging geeft toegang tot het Textielmuseum, binnen 9 minuten lopen ervandaan.

    De accommodatie heeft 1 badkamer. Je vindt er ook een haardroger, badjassen en handdoeken.

    Om uw comfort te verhogen, heeft het appartement een kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Busto Arsizio treinstation is op maar 1 km verderop en Busto Arsizio - Piazza Manzoni bushalte amper 550 meter afstand van 21House - Appartamento 1.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer012026-CNI-00044,IT012026C23N9XP3P6
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij 21House - Appartamento 1 Busto Arsizio

    De accommodatie heeft 1 badkamer. Je vindt er ook een haardroger, badjassen en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    21House - Appartamento 1 Busto Arsizio Voorzieningen foto 21House - Appartamento 1 Busto Arsizio Bedden foto 21House - Appartamento 1 Busto Arsizio Wastafels foto 21House - Appartamento 1 Busto Arsizio Kamer foto 21House - Appartamento 1 Busto Arsizio Faciliteiten foto 21House - Appartamento 1 Busto Arsizio Eten foto 21House - Appartamento 1 Busto Arsizio Faciliteiten foto 21House - Appartamento 1 Busto Arsizio Toiletten foto 21House - Appartamento 1 Busto Arsizio Kamer foto 21House - Appartamento 1 Busto Arsizio Voorzieningen foto
    Appartement

    Grootte: 65 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij 21House - Appartamento 1 Busto Arsizio

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Milaan-Malpensa
    18.4 km

    Treinstations (1)

    Busto Arsizio
    1.9 km

    Bezienswaardigheden (10)

    Tempio civico della Beata Vergine delle Grazie
    500 m
    basilique Saint-Jean Baptiste
    500 m
    Piazza San Giovanni
    500 m
    Civiche raccolte d'arte di palazzo Marliani-Cicogna
    500 m
    Biblioteca comunale Gian Battista Roggia
    500 m
    Santa Maria Nascente
    500 m
    Chiesa di Sant'Antonio abate
    500 m
    Textielmuseum
    500 m
    Madonna in Prato church
    650 m
    Parco Comerio
    800 m

    Gastbeoordelingen van 21House - Appartamento 1 Busto Arsizio

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is 21House - Appartamento 1?
      21House - Appartamento 1 heeft een oppervlakte van 65 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    21House - Appartamento 1 Busto Arsizio